درباره ما

شرکت الکترونیک پژوه

شرکت صنعت الکترونیک پژوه با هدف طراحی و ساخت کلیدهای احضار و نشان دهنده های آسانسور در سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده است و تا کنون با ارائه انواع مختلف کلید های احضار و نشان دهنده های دیجیتالی با بهترین کیفیت نیاز صنعت آسانسور را برآورده نموده است.

این شرکت افتخار دارد از دیر باز با عضویت سندیکای آسانسور و پله برقی ایران،عضویت در انجمن صنفی تولید کنندگان قطعات آسانسور و پله برقی،عضویت در اتحادیه آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترونیکی و عضویت در اتحادیه مکانیستهای سبک – سنگین و صنوف وابسته با بسیاری از شرکت های آسانسوری و ساختمانی و شرکت های انبوه سازان مسکن همکاری نزدیک داشته و از این رهگذر سعی نموده با جلب نظر همکاران این صنعت با ارائه محصولات با کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش گامی موثر در جهت ارتقاء صنعت آسانسور بردارد.

هم اکنون با استفاده از تکنولوژی روز از جمله دستگاه های برش لیزری و خم در بخش مکانیک و همچنین به کارگیری روش های نوین در بخش الکترونیک و نیز در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه تحقیقات و توسعه،تولید،فروش و خدمات پس از فروش جزء معدود شرکت های تولید کننده مطرح در این صنعت می باشد.

شرکت صنعت الکترونیک پژوه اولین تولید کننده ی کلید های احضار آسانسور در ایران با کیفیتی قابل رقابت با محصولات وارداتی می باشد و هم اکنون نزدیک به 20 سال می باشد که کلیدهای ساخت این شرکت در صنعت آسانسور مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین به دلیل تولید شدن کلیه قطعات مورد نیاز توسط این واحد تولیدی و نیز طراحی هرگونه پنل های خاص،این شرکت توانسته است تمامی سفارشات مشتریان محترم و هرگونه خدکات پس از فروش مناسب را ارائه نماید.این مجموعه قادر است انواع سفارشات ویژه مشتریان به شرح ذیل را اجرا نماید.